Головна » Національний конкурс » 2018 Фіналістки » Обери МІСІС - БЛАГОДІЙНИЦЯ 2018

 

Особливий титул "МІСІС-БЛАГОДІЙНИЦЯ 2018" 

У цьому році Загальнонаціональний проект "Місіс Відкритий Світ Україна" запровадив особливий титул і відповідно коштовну корону "МІСІС - БЛАГОДІЙНИЦЯ".

Титул надає почесне право очолити благодійну діяльність ініціатора і організатора всіх благодійних акцій проекту Благодійний Фонд Ірини Зайцевої до фіналу наступного 2019 р. 

 

Акція
"Вишиванка в подарунок"

Збираємо і даруємо дітям на Сході України вишиванки до свята Дня Вишиванки!
Збір вишиванок триває до 4 травня 2018 року.


 

Акція
"Випускний бал в дитячому будинку" 

Підтримуємо дитячі будинки та інтернати у важливий для підлітків день, коли вони відчиняють двері у доросле життя! 
Збір урочистого одягу та вишиванок триває до 11 травня 2018 року.


 

інформаційно-Освітня Акція
"Я-Україна"

 

Даруємо дітям унікальні, спеціально розроблені для проекту "Місіс Україна Відкритий Світ" футболки  разом з інформаційно-освітніми матеріалами.


 

 

Запрошуємо долучитись до нашої спільної благодійної діяльності і прийняти свідому участь в допомозі тим, хто її потребує.
В рамках проекту фіналістки, разом з Благодійним Фондом Ірини Зайцевої ведуть активну участь в доброчинних акціях, спрямованих на допомогу та розвиток 3-х категорій дітей: діти з особливими потребами, діти без батьків, діти АТО.

Наші постійні акції, які щорічно допомагають від 200 до 500 дітей: "Випускний бал у дитячому будинку/будинку-інтернаті", свято до Дня Вишиванки "Вишиванка для дітей Донбасу", а також інформаційно-освітня акція  "Я - Україна".

Ставайте частиною нашої благодійної діяльності! Долучайтесь до наших акцій! 

Перерахувавши кошти на рахунок своєї КОРОЛЕВИ Ви допомагаєте в реалізації благодійних намірів та наближаєте її до здобуття титулу "МІСІС-БЛАГОДІЙНИЦЯ 2018".

 

 

 

№1. Ані Амбарцумян 

№2. Ольга Грамм 

№3. Ольга Грицик 

№4. Вікторія Мельничук 

№5. Уляна Оксенюк 

№6. Ірина Оськіна 

№7. Ірина Рудневська 

№8. Сюзанна Троценко 

 

Віддаючи голос на сторінці Голосування ви вже поповнюєте скарбничку благодійності проекту. Окрім того, у вас є можливість зробити і більш вагомий адресний внесок на ім'я обраної Вами Королеви.

Довіра, досягнення в бізнесі, комунікабельність, симпатії або ж ваші власні пріорітети можуть стати критеріями відбору, яким повинна відповідати фіналістка. Це дасть вам переконаність в тому, що кошти будуть спрямовані адресно тим, хто дійсно потребує допомоги.

Кошти спрямовуються в Благодійний Фонд Ірини Зайцевої в скарбниці кожної з учасниць.
14 травня 2018 року ми фіксуємо ці дані і оголошуємо "Місіс-Благодійниця 2018" на урочистій церемонії фіналу.

Впродовж подальшого періоду за безпосередньої участі Місіс-Благодійниця 2018 та всіх учасниць кошти направляються у проекти допомоги дітям, які її потребують. Акцентуємо, що саме допомога дітям з особливими потребами в центрі уваги особисто Ірини Зайцевої - засновниці Фонду та Загальнонаціонального проекту "Місіс Відкритий Світ Україна"!

Допоможіть Вашій Королеві в реалізації її добрих намірів!

Допоможи своїй королеві отримати титул "МІСІС-БЛАГОДІЙНИЦЯ 2018" ТА ЗІБРАТИ КОШТИ НА ДИТЯЧУ ДОБРОЧИННІСТЬ!

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK