Головна » Благодійність » Акція «Я-Україна»


Інформаційно освітня Акція "Я-Україна"

Загальнонаціональний проект «Місіс Відкритий Світ Україна» презентує доброчинно-освітню акцію «Я - Україна».

В 2018 році Україна відзначає 100-річчя державного герба - Тризуба!

В тлумаченнях слова герб присутнє значення «оберіг».  Жінка – берегиня сім’ї та домашнього затишку.  А сім’я основа продовження родини української, роду та держави нашої. І саме тому, захід про який Ви дізнаєтеся нижче було обрано, доброчинною освітньою акцією  Загальнонаціонального проекту «Місіс Відкритий Світ Україна» та Благодійного Фонду Ірини Зайцевої.

Основою акції «Я - Україна» - є ідея втілена у спеціально розроблений фотоколаж, який включає підбірку визначних історичних архітектурних пам’яток та сучасних будівель  у всіх обласних центрах та деяких містах України. Вони розміщені в контурі герба, тим самим, символізуючи, те що Україна складається з минулого і теперішнього.  А це значить кожен з нас є її невід’ємною частиною, адже народилися ми, так само як і фіналістки проекту Загальнонаціонального проекту «Місіс Відкритий Світ Україна»  в різних куточках країни.

Ми є – Україна, Я-Україна!

Футболки з фотоколажем "Тризуб", які ви будете носити з гордістю!

Тризуб, як герб України - це оберіг який має велику силу. Силу, яку він дарує тим, хто як громадянин, визнав свою приналежність Україні, як Батьківщині.

 

 


Дорослі чоловічі футболки. Різні Розміри. 
Ціна: 250 грн. 

 


Дорослі жіночі футболки. Різні Розміри.
Ціна: 250 грн.
 

 

 


Дитячі/Підліткові футболки. Різні Розміри.
Ціна: 250 грн.

 

Як сплатити та отримати замовлення

Натисніть на кнопку «КУПИТИ» (вас переадресує на сайт оплати). Перейшовши на сайт платіжної системи, будь ласка, введіть суму вартості футболки в поле "Сума", наприклад, якщо ви купуєте 1 футболку, то - 250 грн, а якщо дві, то - 500 грн., в полі "Коментарі" напішіть розмір(и). Оплата здійснується через платіжну систему LiqPay, будь-якою банківською карткою Visa/MasterCard, а також через інтернет-банкінг «Приват24».

Після оплати Вам зателефонує менеджер для уточнення деталей та доставки!

Також, ви можете оформити замовлення за телефоном: Ірина 063 389-46-91,  Лідія 066 165-77-87.

 Дякуємо!

Придбавши футболку, Ви зробили подарунок ще одній дитині яка в силу різних причин не може її мати! Ініціатор акції Благодійний Фонд Ірини Зайцевої.

 

Що втілено в фотоколаж "Тризуб"

Спеціально розроблена та втілена в фотоколаж підбірка визначних історичних архітектурних пам’яток та сучасних будівель у всіх обласних центрах та деяких містах України! 

Ми є – Україна, Я-Україна!

 

 

 

Запрошуємо долучитись до нашої сумісної благодійної акції! Ви можете перерахувати кошти і ми від вашого імені зробимо подарунок дітям!

Перерахувати бажану суму на Благодійні Акції ви можете натиснувши на посилання «Зробити доброчинний внесок». Оплата здійснується через платіжну систему LiqPay, будь-якою банківською карткою Visa/MasterCard, а також через інтернет-банкінг «Приват24».

Перейшовши на сайт платіжної системи, будь ласка, введіть бажану суму, яку бажаєте перерахувати в поле "Сума", а в полі "Коментарі" напішіть Благодійна Акція "Я-Україна".

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK