Головна » Про проект » Наша місія

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОЕКТ

«МІСІС УКРАЇНА ВІДКРИТИЙ СВІТ» 2018

Проект «MRS.UKRAINE WORLD OPEN»  є соціальним заходом, спрямованим на формування іміджу української жінки - красивою, активною, успішною, реалізованою в сім'ї та соціумі.

Проект спрямований на підтримку сімейних цінностей, утвердження престижу материнства, творчу і соціальну самореалізацію жінок.

Організатором заходу виступає Ірина Зайцева -
президент «Mrs. World Open», «MRS.UKRAINE WORLD OPEN»
національний директор: Mrs. Europe, Mrs. Universe, Mrs. Earth.

 

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Підтримка успішних заміжніх жінок країни і іміджу міцної, гарної родини України. Сприяти підвищенню соціально-активної ролі жінки в сучасному суспільстві.

Формувати позитивну думку громадськості щодо сім'ї, материнства, а також конкурсів краси для заміжніх жінок з дітьми як засіб розкриття жіночого потенціалу, їх об'єднання з метою реалізації соціально-значущих проектів.

Головною метою конкурсу знайти дійсно кращу кандидатуру - жінку, яка буде прекрасним втіленням  нашої країни і з гідністю представить Україну на одному з найпрестижніших міжнародних конкурсів Mrs Universe Ukraine і Mrs Europe.

Формування в суспільстві іміджу української жінки - активної, освіченої, духовно - розвиненої, красивої жінки-матері, орієнтованої на успіх в особистій та професійній сферах, що вірить у свої сили, люблячої свою країну!

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK