Головна » Благодійність

Доброчинні проекти 2018

У такий нелегкий час для України учасиці загальнонаціонального проекту Місіс Україна Відкритий Світ та Благодійний Фонд Ірини Зайцевої, хочемо показати, що українські жінки, не перестали бути красивими, духовними, нести з гідністю свою сімейну і національну культуру і традиції.

Жінка красива, доглянута, інтелігентна в красивому платті і в короні привертає увагу і ми направляємо цю увагу на вирішення соціальних проблем, які зараз так важливі для України.

Допомога дітям трьох категорій - з дитячих будинків, з особливими потребамі, та діти, що постраждали в результаті збройного конфлікту на Сході країни - це наша основная мета. Здорові ємоційно та психологічно діти - це здорові наступні покоління і майбутне України, як країни успішної, процвітаючої, шанованої в Європі і світі.

Ми віримо, що кожна людина здатна творити добро і бути ангелом для тих, хто потребує допомоги. А тому запрошуємо вас приєднатися до Благодійного Фонду Ірини Зайцевої і тим самим поліпшити світ вже сьогодні.

Останні події ви можете прочитати на сторинці в FACEBOOK, приєднуйтесь!

Акція
"Вишиванка в подарунок"

Збираємо і даруємо дітям на Сході України вишиванки до свята Дня Вишиванки!
Збір вишиванок триває до 4 травня 2018 року.


 

Акція
"Випускний бал в дитячому будинку" 

Підтримуємо дитячі будинки та інтернати у важливий для підлітків день, коли вони відчиняють двері у доросле життя!
Збір урочистого одягу та вишиванок триває до 11 травня 2018 року.

 

Інформаційно Освітня Акція
"Я-Україна"

 

Даруємо дітям унікальні, спеціально розроблені для проекту "Місіс Україна Відкритий Світ" футболки  разом з інформаційно-освітніми матеріалами.


 

ОСТАННІ НОВИНИ

 

 

День добрих думок і гарних справ!

Напередодні Пасхи Ірина Зайцева - засновниця однойменного Благодійного Фонду, разом із фіналістками загальнонаціонального проекту «Місіс Україна Відкритий Світ» напекли смачнючі пасхальні кулічі для особливих діточок.
 
 
 

Паски до Пасхи від красунь діточкам!

Свято наближається! Напередодні свята Великодня красуні фіналістки загальнонаціонального проєкту "Місіс Україна Відкритий Світ 2018» вкладали свою душу та жіноче тепло у таїнство випікання Паски.
 
 
 

 

Ви також можете зробити доброчинний внесок, перерахувати кошти і ми від вашого імені подаруємо дітям те, про що вони мріють!

Перерахувати бажану суму на Благодійність ви можете натиснувши на посилання «Зробити доброчинний внесок». Оплата здійснується через платіжну систему LiqPay, будь-якою банківською карткою Visa/MasterCard, а також через інтернет-банкінг «Приват24».

Дякуємо за внесок!  Благодійний Фонд Ірини Зайцевої вдячні Вам за участь та підтримку!

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK