Головна » Благодійність » Акція «Випускний бал в дитячому будинку 2018»

Акція "Випускний бал в дитячому будинку 2018"

Допоможіть відсвяткувати випускний дітям з дитячих будинків!

Випускники дитячих будинків - це діти, у яких не було тих багатьох радостей, які є у дітей, що ходять у звичайні школи і постійно живуть з батьками. Випускний бал - це перший крок у доросле життя, це страх і переживання, це і надія і очікування. І як усі діти, вони мріють про це свято, про гарне вбрання, як талісман свого щасливого майбутнього у дорослому житті.

Збір урочистого одягу та вишиванок триває до 11 травня 2018 року.

17 травня 2018 року в Україні відзначають День вишиванки!

Вишиванка для українців - могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Вже традиційно Благодійним фондом Ірини Зайцевої та Загальнонаціональним проектом «Місіс Відкритий Світ Україна» проводяться акції по збору вишиванок та вихідного вбрання для випускників таких дитячих будинків. Цьогоріч ця акція проходитиме вже втретє.

Ми залучаємо до акції відомих діячів культури та мистецтва, дизанерів, артистів.

Попередні роки Іриною Зайцевою були залучені до даної події: Тетяна Щурова, Ірина Марчук, Оксана Полонець, Аліна Палій, Габріелла Массанга, Галина Давидюк, Ірина Марчук, Даніїл Клягін, Тетяна Туча, Наталія Власюк, Лілія Олійник, дует Анна-Марія, Ліка Співаковська, та інших.

Цей рік не буде виключенням.

Отже наша мета зібрати та подарувати вишиванки та урочистий одяг випускникам дитячих будинків!

Тому давайте підтримаємо цих діток і передамо їм в дар вишиванки та вихідний одяг. Адже в світі в який вони вступають зовнішній вигляд так важливий. Це додасть їм впевненості в собі та гордості за причетність до українського! В рамках акції відбудеться так само традиційний захід «Соціальний fashion»!

 

Допоможіть відсвяткувати випускний бал дітям з дитячих будинків! 

Вишиванки необхідно передати до 14 травня! Тому, дорогі друзі, будь-ласка, долучайтеся вже зараз!

По всім питанням звертайтеся за тел.: Ірина 063 389-46-91, Лідія 066 165-77-87.

 

Якщо немає можливості передати подарунок, Ви можете перерахувати кошти і ми від вашого імені подаруємо дітям те, що вони мріють одягнути!

Перерахувати бажану суму на Благодійні Акції ви можете натиснувши на посилання «Зробити доброчинний внесок». Оплата здійснується через платіжну систему LiqPay, будь-якою банківською карткою Visa/MasterCard, а також через інтернет-банкінг «Приват24».

Перейшовши на сайт платіжної системи, будь ласка, введіть бажану суму, яку бажаєте перерахувати в поле "Сума", а в полі "Коментарі" напішіть Благодійна Акція "Випускний бал в дитячому будинку 2018".

Дякуємо за внесок! Благодійний Фонд Ірини Зайцевої вдячні Вам за участь та підтримку!

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK