Головна » Благодійність » Акція «Вишиванка в подарунок»

Акція  "Вишиванка в подарунок"

РАЗОМ ЗРОБИМО СПРАВЖНЕ СВЯТО ДІТЯМ!

Щорічна акція "Подаруй вишиванку дітям Донбасу", яка допомагає влаштувати справжнє свято до Дня Вишиванки особливим дітям тривае!

Збір вишиванок триває до 4 травня 2018 року.

 

 

 Діти, які побачили війну, які втратили свій будинок, друзів, особливо потребують любові і підтримки. Такої ж підтримки потребують і їх батьки, які змушені були покинути свої будинки і з дітьми обживатися на новому місці. На їхні плечі лягла турбота про те, щоб вижити і забезпечити свої сім'ї в нових умовах і допомогти дітям пізнати дійсність в нових умовах і школах.

За минулих два роки спільно з усіма небайдужими зусиллями зібрали і передали близько 400 вишиванок дітям на сході України. 

З великою любов'ю ми всією країною збираємо та передаємо вишиванки - обереги, символи нації, в них наше тепло і сердечне бажання допомогти цим дітям, зігріти їх серця, дати їм зрозуміти, що вся Україна за них! », - говорить Ірина Зайцева, засновниця Благодійного Фонду, який є ініціатором та організатором акції.

Долучайтесь, передайте красиву сорочку, або суконьку і разом ми подаруємо не просто красиві подарунки дітям, а символи любові і турботи від добрих, люблячих людей з всієї України, які співчувають дітям і їх батькам в ситуації, що склалася.

ЧІМ БІЛЬШЕ ЗБЕРЕМО ВИШИВАНОК, ТИМ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ ВИЙДУТЬ НА СВЯТО КРАСИВІ У СВЯТКОВОМУ НАСТРОЇ!!!

ПОТРІБНІ ВИШИВАНКИ РІЗНОГО РОЗМІРУ!Будь-ласка, по всім питанням передачі вишиванок звертайтеся за тел: 
Ірина: 063 389-46-91
Лідія: 066 165-77-87

РАЗОМ ЗРОБИМО СПРАВЖНЕ СВЯТО ДІТЯМ! 

 

Якщо немає можливості передати подарунок, Ви можете перерахувати кошти і ми від вашого імені подаруємо дітям те, що вони мріють одягнути!

Перерахувати бажану суму на Благодійні Акції ви можете натиснувши на посилання «Зробити доброчинний внесок». Оплата здійснується через платіжну систему LiqPay, будь-якою банківською карткою Visa/MasterCard, а також через інтернет-банкінг «Приват24».

Перейшовши на сайт платіжної системи, будь ласка, введіть бажану суму, яку бажаєте перерахувати в поле "Сума", а в полі "Коментарі" напішіть Благодійна Акція "Вишиванка в подарунок".

Дякуємо за внесок!  Благодійний Фонд Ірини Зайцевої вдячні Вам за участь та підтримку!

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK