Головна » Новини » НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ ПЕРЕМОЖНИЦІ Mrs. Global International 2021 ХРИСТИНИ ВИКАЛЮК.

НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ ПЕРЕМОЖНИЦІ Mrs. Global International 2021 ХРИСТИНИ ВИКАЛЮК.

НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ ПЕРЕМОЖНИЦІ Mrs. Global International 2021 ХРИСТИНИ ВИКАЛЮК. 

Христина Викалюк наша суперфіналістка і переможниця національного етапу конкурсу Місіс відкритий Світ Україна отримала головну корону і на міжнародному конкурсі краси Mrs. Global International 2021 , який відбувався цього року в Арабських Еміратах в місті Дубаї. В конкурсі брало участь багато претенденток з різних країн світу, офіційна розмовна мова конкурсу була англійська.

Кожна учасниця мала приготувати самопрезентацію, розказати чим вона займається, яка її діяльність, мрії. На міжнародних конкурсах краси особливо традиційно високо цінується волонтерська діяльність і благочинність, жінка має розказати про свої плани і програму у випадку перемоги. Адже такі конкурси це не тільки про зовнішню красу.

 участвовать в конкурсе красоты

Чим Христина Викалюк підкорила серця журі на міжнародному і національному конкурсах краси, вболівальників які за неї так активно голосували в інтернеті вже на відбірковому турі півфіналу на нашому конкурсі Місіс Відкритий Світ Україна ? Хто вона така і чим так вабить і притягує увагу людей.

 

Христина - прекрасна жителька Івано-Франківська, мамочка трьох донечок, щаслива дружина, засновниця власного бренду білих сорочок OKRYLENA, а ще вона весільний церемоніймейстер, і вміє говорити серцем. Що її зробило саме такою?

 

Історія Христини вражає, адже у її долі було і багато поганого, але віра в добро, допомогла їй пережити страшний діагноз онкологія, і після того народити ще трьох прекрасних донечок. Можливо, саме через такий життєвий досвід, Христина так гарно вміє говорити душею, і як ніхто чутливо вести весільні церемонії. Що і використала Христя на конкурсі талантів на конкурсі краси Mrs. Global International 2021. 

 

Тут Христина виступала в білій блузці власного виробництва Okrylena, що також було чудовою рекламою власного бренду, який гарно показав у відео презентації учасниці івано-франківський відеограф Володимир Козубський. А її гарний виступ англійською мовою, допоміг здобути популярність і серед англомовних потенційних клієнтів, які також захотіли прикрасити своє свято нашою прекрасною українкою.

 конкурс краси для жінок після 30

Щороку підбір програми виступів кожна учасниця узгоджує і підбирає разом з нашим національним директором Іриною Зайцевою, адже вона має багаторічний досвід участі і суддівства в міжнародних конкурсах краси, і чудово розуміє, що і як саме краще зайде в душі журі, щоб учасниця отримала максимальний бал за кожен конкурс.

 

На конкурсі талантів ми виділили для виступу Христини 30 наших традиційних футболок з тризубом, які вона подарувала онкохворим дітям, щоб малеча отримала більше бажання видужати і приїхати подивитись на Україну. Наш конкурс, Місіс Відкритий Світ Україна, продає футболки з тризубом на постійній основі на нашому сайті,  а кошти які ми отримуємо з їх реалізації витрачаються на благодійні акції. Доречі, ви можете також придбати футболку з тризубом і долучитися до нашої традиційної  різдвяної акції по закупівлі подарунків для дітей з сиротинців на свято Миколая.

 

Також, Христині Викалюк допомагали приготуватися до конкурсу український стиліст Валерій Топал і ми з гордістю говорили всім що наша Мrs. Ukraine презентує лише українські бренди. Всі учасниці особливо захоплювалися вечірніми сукнями Христини, і навіть захотіли замовити собі такі самі сукні.

 конкурс красоты без купальников

Під час конкурсу краси для жінок після 25 років Mrs. Global International Христина побачила багатогранність культур, у кожного різне бачення та поняття краси, і це тільки переконало в тому, що краса - це сукупність усіх рис жінки. І в кожної вона особлива, немає параметрів та рамок. 

Вразила харизма учасниць та менталітет , який відрізняється  в кожній культурі по своєму від нашого. 

 

Христина вважає, що саме високий рівень організації і підготовки кожної учасниці конкурсу краси Відкритий Світ Україна, правильні поради національного директора Ірини Зайцевої, а також її особистий великий досвід публічних виступів, гарне володіння англійською мовою і вміння "говорити серцем" основна запорука її перемоги.

 

Всі рідні і друзі дуже радіють з перемоги Христини, особливо її чоловік, який так підтримував і допомагав, що корона, зі слів Христі, наполовину його. 

А донечки, які пишаються мамою, вже починають приміряти корони, можливо і хтось з них також колись представить Україну на міжнародному конкурсі як Місіс Відкритий Світ Україна. 

конкурс краси для мам

Та і здавалось, що весь Івано-Франківськ та пів України підтримував Христину під час участі і в Місіс Відкритий Світ Україна і в Місіс Всесвіт, адже в цей час дуже активізувались і її інстаграм і фейсбук, всі хотіли підтримати свою співвітчизницю добрим словом. 

Дякуємо також батькам Христини Викалюк, що виховали і виростили таку гарну україночку, і саме вона змогла реалізувати головну мету конкурсу Місіс Відкритий Світ Україна на світовому рівні - показати реалізовану у всіх планах  жінку в сім'ї, жінку матір.                            

Якщо ви також знаєте як берегти домашнє вогнище, ви красива, харизматична жінка після 25 років, можливо вже мама запрошуємо вас заповнювати анкету учасниці і брати участь в національному відборі конкурсу Відкритий Світ Україна. Можливо і ви представите Україну на міднародному конкурсі краси як Місіс Україна 

конкурс краси після 35 років

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK