Головна » Новини «Благодійність» » День добрих думок і гарних справ!

День добрих думок і гарних справ!

Напередодні Пасхи Ірина Зайцева - засновниця однойменного Благодійного Фонду, разом із фіналістками загальнонаціонального проекту «Місіс Україна Відкритий Світ» напекли смачнючі пасхальні кулічі для особливих діточок.

На свято Благовіщення всі разом з подарунками завітали до спеціалізованого центру розвитку для дітей з особливими потребами "Дивосвіт", що під Київом! Для фіналісток це стало дуже значущою місіею, особливо напередодні Великодня. Це своєрідне очищення чи навіть молитва.

Дітки теж хвилювалися, але посмішки і краса учасниць, вмить зробила всіх друзями. Пасочки наповнили ароматом зал, а вигляд фарб та деревяних кроликів викликав цікавість малюків.

Пригощали напеченими пасками, разом малювали , навіть співали та танцювали - гарно провели час разом із дітьми центру. За словами дирекції центру тут такого ще не було. Гарно, душевно, наповнено, смачно. Хай цей день зробить життя цих дітей цікавішим і добрішим!

Долучайтеся до нас, пишіть в коментарі  на нашій сторінці в Фейсбук, якщо зацікавилися нашими акціями, приєднуйтесь до наших наступних поїздок! Будемо вам раді! 

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK