№28. Кравець Наталія

Учасниця загальнонаціонального проекту "Mrs.World Open Ukraine 2019". 

Професія: Приватний підкриємець . Маю власну справу по виробництву взуття та сумок із шкіри . Засновниця, дизайнер та рушійна сила бренду "Kravets Hand made".

Місто: Вінниця

Голосів: 242

 

Дуже люблю мандрувати, намагаюся робити це при першій же можливості, але маючи власну справу це робити стає дедалі складніше .

Обожнюю спорт - займаюся фітнесом тричі на тиждень для вдосконалення свого тіла, та підвищення витривалості свого. Намагаюся правильно харчуватися та вести здоровий спосіб життя . Люблю танцювати. Не уявляю свого життя без музики, тому вона супроводжує мене усюди, надихає та стимулює.

Люблю свою сім'ю та дітей. Мої діти для мене - найбільший скарб, моє найбільше досягнення та гордість.

Дуже люблю читати, але останнім часом на це не вистачає часу зовсім. Цікавлюся всім новим та прогресивним, завжди намагаюся бути на хвилі. Завжди вчуся та намагаюся самовдосконалюватися. І справжньою пристрастю для мене завжди було взуття - яке і стало наразі великою частиною мого життя та моєю улюбленою справою.

Вважаю, що жінка це рушійна сила у будь-якій справі і жоден чоловік не може досягти успіху, не маючи поряд правильної жінки, яка б надихала його та стимулювала на нові перемоги. Жінка має бути самодостатньою та наповненою завжди - лише такою вона буде цікава свому чоловікові, і отримуватиме задоволення від життя.

Батьки мають бути прикладом для своїх дітей, адже справжнє виховання -це власний приклад . Намагаюся у всьому досягнути максимума, будь-то робота, сім'я чи будь-яка інша справа. Вважаю, що якщо не плануєш все зробити якнайкраще - то краще не починати.

У нашій сімейній справі завжди намагаюся працювати сама, та надихати своїх праціників працювати якнайкраще та з любов'ю. Ми робимо якісний продукт, яким можна пишатися, тим самим повертаючи віру споживачів до українського виробника.

Завжди, у міру своїх можливостей намагаюся допомагати тому, хто цього потребує. Вважаю, що будь-який конфлікт можна владнати мирним шляхом .

Люблю нашу країну, її культуру та мову і вірю в те, що наша Україна найближчим часом стане найкращою країною для життя українців. Адже найкраще в тій країні, де народився.

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK