№9. Кошляк Олена

Учасниця загальнонаціонального проекту "Mrs.World Open Ukraine 2019". 

Професія: засновник та головний лікар стоматологічної клініки “River City Clinic”

Місто: Дніпро. 

Голосів: 11

 

Дуже люблю подорожувати автомобілем. Захоплююсь психологічними іграми, люблю випробовувати свої сили в різноманітних конкурсах. Насолоджуюсь організацією розважальних заходів для своїх пацієнтів та співпрацівників. Намагаюсь кожного дня вивчати нову інформацію, розвивати себе внутрішньо , цінувати кожний момент життя. Найбільшу радість я отримую від посмішки своїх пацієнтів та їх відгуків щодо моєї роботи.

Не хочу тут себе вихваляти, просто напишу що доброго я роблю у своєму житті та які плани на майбутнє. Пам’ятаю себе студенткою стоматологічного факультету. Ніколи не хотіла бути дитячим лікарем, та від долі нікуди не дінешся. Завжди коло мене було дуже багато дітей друзів, знайомих, пацієнтів. Коли просили полікувати дітей , виникали сумніви, чи зможу я ? Але потім я разом з ними опинялася у світі магії, казок, нового мислення, сприйняття світу. Так і почалась плідна робота з дитячими страхами, я почала адаптувати діток до стоматологічного лікування. Пам’ятаю свій перший досвід роботи з дитиною з вадами розвитку. Тоді я відчула,що хто , як не я, зможе допомогти цій дитині вилікувати зуб без проведення загального наркозу.

На сьогоднішній день "River City Clininc" лікує дітей з психологічними проблемами та вадами розвитку. Намагаємося допомагати діткам з дитячих будинків. Приймаємо участь у заходах типу "Миру-мир". Організовуємо костюмовані свята. Дуже любимо розважатися з нашими маленькими пацієнтами.

Чого б хотілось у майбутньому? Створити доступну дитячу стоматологічну лікарню в об’єднанні з різними спеціалістами . На сьогоднішній день в нашій країні зробити загальний наркоз, медичний сон можуть далеко не всі батьки, дуже висока ціна на ці процедури, інколи, все це взагалі не потрібно. Треба просто з дітками попрацювати психологам, стоматологам. Ми стикаємося з проблемою кадрів та байдужістю медичних працівників, а інколи і батьків. Перше враження у діток від стоматолога найважливіше. Наші чадо набагато розумніші за нас дорослих і одразу розуміють хто перед ними. Чи людина, яка буде другом по життю для них та справжнім лікарем, або страшним, суворим медичним працівником, до якого краще не ходити. Ми всі можемо.

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK