№7. Ірина Рудневська

Учасниця загальнонаціонального проекту "Mrs.World Open Ukraine 2018". 

Професія: Фуд-продюсер. Кулінарний експерт, консультант. Член Асоціації Шеф-Кухарів України.  Резидент Творчого об'єднання кулінарної спільноти «Шеф Group». Фуд-блогер, автор кулінарного інтернет проекту baziliks.com.ua. Автор рубрики "Територія смаку" в глянцевому журналі CosmoLady.

Місто: Київ.

Голосів: 200

 

Не так давно в зеленому українському селі на Херсонщині народилася маленька дівчинка – Іринка.

Вона була життєрадісною та веселою, її карі оченята завжди світилися очікуванням дива, як два яскравих ліхтарика в обрамленні милої дитячої посмішки. Дівчинка підростала, пізнавала світ, ставала мудрішою і раптом зрозуміла, що дива не треба очікувати – дива треба творити!

Так звичайна замріяна дівчинка стала справжньою чарівницею, адже все, чого торкались її руки і серце, змінювалось до невпізнання. Як і звичайні дівчатка, наша чарівниця мріяла знайти своє кохання і стати найгарнішою нареченою. І це диво сталося, адже все, про що мріє чарівниця, обов’язково здійснюється! Іринка вийшла заміж за прекрасного принца Сергія, а діточки Дар’я (14 років) та Давид (5 років), що народилися від їх палкого кохання, теж, як колись їх матуся, веселі, грайливі, допитливі та щирі.

Для улюбленої родини наша чарівниця побудувала кришталевий палац, де назавжди оселились дитячий сміх, тепло, гармонія, затишок та, звичайно, любов.

Працюючи чарівницею вдень і вночі, Іринка захопилася кулінарією. Адже навіть для мудрих та досвідчених чаклунів дуже непросто було створити диво з гарбуза, буряка або звичайної картоплі. Але саме тут розквітнув та розкрився неймовірний дар нашої чарівниці. І сьогодні вона творить справжні кулінарні дива, шедеври, вкладаючи в них все своє щире серце, світлу душу, талант та майстерність.

Тут і казці кінець, а хто скуштував чарівні шедеври – молодець!

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK