Головна » Національний конкурс » 2019 Учасниці » Анастасія Мікусевич

№30. Анастасія Мікусевич

Місіс Київ (переможниця півфіналу, 1 Віце-місіс 2019).

Місіс Відкритий світ Україна 2019

Місто: Київ

Голосів: 637

 

Анастасія - мама двох чудових хлопчиків: Дарія та Юлія (8 та 6 років) та щаслива дружина. Чоловік - її найбільша підтримка, він робить усе можливе, щоб Анастасія могла та встигала реалізовувати себе у кар'єрі.

Анастасія - професійна скрипалька, артистка ансамблю Збройних сил України, перша скрипка струнного квартету Cristal classic, солістка тріо FLAME. Приймає участь у багатьох проектах як в Україні, так і за її межами. Завдяки її професії - Анастасія багато подорожує, але від'їжджає ненадовго, адже сім'я для неї - на першому місці.

Анастасія займається спортом, і вважає, що діти обов'язково повинні мати в своєму розкладі по 2 тренування: одне - для мозку, інше - для тіла. Після раунду питань на конкурсі Місіс Київ дала собі обіцянку виконати 3 дії за рік, які раніше ніколи не робила (таке непросте питання їй поставило жюрі): зайнятися повітряною гімнастикою, сісти на шпагат та прийняти участь у автомобільних перегонах. Перші дві вона вже реалізувала, до третьої теж нескладно буде дійти, адже швидкість для Анастасії - це спосіб життя.

Анастасія - дуже амбіційна і цілеспрямована. Вона - реалістка, тому не любить фантазувати, а ставить конкретні цілі. Її секрет в тому, що для кожної справи вона ставить дедлайн, до якого має встигнути все зробити."

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK