Головна » Новини » Ірина Зайцева: «Наші конкурси краси ламають стереотипи», інтерв'ю в журналі СosmoLady

Ірина Зайцева: «Наші конкурси краси ламають стереотипи», інтерв'ю в журналі СosmoLady

Ірина Зайцева - впевнена жінка 40+, мініатюрна і білошкіра, як рідкісна фарфорова статуетка. Вона організатор конкурсів краси для успішних і дорослих жінок. Її девіз: віра в себе, любов, сила, краса і успіх. З нею ми поговорили про стандарти краси і її суті:

Ірина, з якими міфами стикається обиватель?
Коли чують «конкурс краси», то відразу думають, що це довгоногі красуні певних параметрів, які повинні ходити в купальниках по сцені. Так, є така думка. Я теж так думала до певного моменту. Уже в дорослому віці, коли відмовилася від цієї думки - за параметрами абсолютно не підходила, я отримала запрошення. Я брала участь в конкурсі краси в Україні. Більш того, я перемогла. Потім їздила представляти Україну на міжнародному конкурсі. І звідти привезла третє місце. Це хороший результат, величезна перемога - «Друга віце-міс Всесвіт-2015». Для мене було відкриттям, що справжні леді, успішні в бізнесі, встигають бути мамами, господинями, прекрасними дружинами, та ще й дефілювати по сцені в неймовірних вечірніх сукнях і на підборах 10-16 см. Параметри в красі - це міф. До мене часто на коуч-сесії приходять фантастичні жінки, які абсолютно не впевнені в собі і своїй красі. А все тому, що колись вони не пройшли кастинг на конкурс краси через параметрів. Краса - це внутрішній світ, інтелект, уміння подати себе, щасливі очі і щирість.

Ірина Зайцева, конкурс краси для жінок 30+

Що ви можете сказати про думку, що, беручи участь в конкурсах, дівчата шукають чоловіка?
У нас інша мотивація, ніж у конкурсах для незаміжних. Наші учасниці не шукають собі чоловіків зі сцени. Сцена їм потрібна, щоб голосно і гідно заявити про себе і особистим прикладом продемонструвати, що можна бути красивою будучи успішною жінкою, матусею 2-3-4-5-6 дітей і коханою дружиною. Обручка - це не приз за перемогу в змаганні, а всього лише старт роботи над відносинами. А вік не перешкода бути красивою. Ми своїми конкурсами боремося з проявом ейджизма і стереотипами краси. Гарною можна бути в 18, 25, 35, 45, 60 і навіть в 80. Ви подивіться, який зараз в світі попит на моделей після 70. Світ втомився від гламуру і штучності.

У мене є термін - «коронотерапія». Цей термін з'явився під час одного з тренінгів «Королева свого життя», що проходив в Монако. Тепер ми це називаємо «коронна коронатерапія від Ірини Зайцевої». Дуже багато жінок настільки віддаються сім'ї та роботі, що геть-чисто забувають про себе, перестають любити себе і не бачать власної краси. Коли ж я одягаю на жінку корону, то вона вже має діяти, як королева.

Перший крок - це реальна самооцінка і визнання своєї краси. Другий - готовність заявити на всю країну про свої успіхи і красу. А третій - впевненість представляти країну на міжнародних конкурсах. Для цього потрібна сміливість, впевненість в своїх силах і величезна робота над собою.

Я обожнюю конкурси краси. Я бачу, як вони змінили всіх тих жінок, які вже взяли участь. Є ті, хто говорили НІ. Потім через рік або два беручи участі в конкурсі заявляли: «Чому я не зробила цього раніше?! Два роки тому я вже могла стати тією, ким є зараз!».

Я щиро вірю, що краса врятує світ. Заявляючи про свою красу, ми спираємося на красу внутрішню, а не хвалимося зовнішньої. Повірте мені, як члену журі багатьох міжнародних конкурсів краси, «зовнішня краса» - поняття дуже відносне. Людину фарбують вчинки, позиція, гармонія зі світом. Тому красуні неодмінно повинні робити багато добрих справ, а не тільки вшановувати свою красу.

Як змінюється життя учасниць конкурсів? Які нові якості вони набувають?
У деяких кардинально. Ті, кого я знаю особисто від моменту вивчення анкети, першої співбесіди і до цього дня, - це відмінні результати. Наші учасниці налагоджують відносини в родині, повертають романтику після 10-20 років у шлюбі, діти починають більше цінувати і захоплюватися успіхами мами-красуні і допомагати в домашніх справах, поки мама на репетиціях чи зйомках ... Красуні стають більш впевненими в собі і своїх силах, йдуть з ненависної роботи або змінюють на більш цікаву, улюблену. Завдяки новим знайомствам і популярності, починають власні красиві проекти, відкривають благодійні фонди. У нас є реальний випадок, коли одна з учасниць вийшла заміж під час підготовки до фіналу. Так, всі наші учасниці - це вже заміжні, реалізовані в своїх проектах матусі. Ірина вже багато років перебувала в цивільному шлюбі. І, коли вирішила взяти участь в конкурсі, запитала чоловіка, під своїм чи прізвищем? Якому чоловікові не буде приємно за свою улюблену?! І вони розписалися під час участі в конкурсі, а до кінця конкурсу вона встигла вийти заміж. Не знаю нюансів, але участь в конкурсі змінило її статус цивільної дружини на офіційний.

які критерії переможниць конкурсу краси для жінок 30+

За якими критеріями відбирають учасниць?
Є різні конкурси зі своїми цілями і завданнями. У нашому - це формування позитивної думки громадськості щодо сім'ї, материнства, а також конкурсів краси для заміжніх жінок з дітьми як засобу розкриття жіночого потенціалу, їх об'єднання з метою реалізації соціально значущих проектів. А також формування в суспільстві іміджу української жінки - активної, освіченої, духовно розвиненої, красивої жінки-матері, орієнтованої на успіх в особистому та професійному сферах, що вірить у свої сили і любить свою країну. Я працюю з дев'ятьма міжнародними конкурсами краси, і у кожного свої критерії. Те, що цікаво мені як організатору та члену журі, - це історії успіху у всіх сферах: материнство, сім'я, кар'єра, бізнес, соціальні або благодійні проекти.

Розмовляла Тетяна Краєва для журналу CosmoLady

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK