Головна » Новини » Перше місце на міжнародному конкурсі Mrs. Global International pageant 2019 - наше!

Перше місце на міжнародному конкурсі Mrs. Global International pageant 2019 - наше!

Скромна красуня з Києва підкорила серця всіх на Mrs. Global International pageant 2019 мовою музики і отримала перше місце на цьому престижному конкурсі краси.

Коли ми думали, хто краще представить Україну та Mrs. Ukraine Open World на конкурсі краси світового масштабу Mrs. Global International pageant 2019, то мали відібрати кандидатуру, яку зможе зрозуміти кожен. Так, ця жінка в ідеалі мала б бути поліглотом, але ми зробили простіше. Mrs. Ukraine Open World відправив на Всесвітній конкурс краси жінку, яка в ідеалі володіє мовою, зрозумілою для всіх – мовою музики…
І це був «хід конем», адже наша Анастасія Мікусевич своїм талантом, красою і доброзичливістю підкорила серця усіх – суддів, інших учасниць і публіку. Наша
Анастасія багато виступає на провідних сценах України з більшістю українських зірок: Тіною Кароль, Монатіком, Сергієм Бабкіним, Олександром Пономарьовим, Тарасом Петриненко, у тому числі й постійної подруги конкурсу Mrs. Ukraine Open World Наталії Шелепницької. Також Анастасія має чималий досвід виступів за кордоном, але найбільше Анастасії запам’ятався виступ з всесвітньо відомим Андреа Бочеллі, який вібдувся у Саудівській Аравії на спеціально побудованій для масштабного міжнародного фестивалю сцені посеред пустелі.

мама демонструє свій талант і красу. Mrs. Ukraine World Open
      - Українки - красиві і талановиті. Про Україну мають знати у світі не тільки через Чорнобиль або війну на Донбасі. На вулицях люди питали мене, звідки я, і майже ніхто навіть не знав, де знаходиться Україна. А між іншим, Україна - друга по території країна Європи з великою кількістю ресурсів і потенціалу. – говорить Анастасія Мікусевич.

Найбільший фурор, як ми і очікували, відбувся на конкурсі талантів. Настя - професійна скрипалька, тому було нескладно обрати номер на конкурс талантів. Грала вона на електроскрипці "Шторм" Вівальді в сучасній обробці. Цей жанр зараз називають кросовером - коли з класикою поєднується сучасний стиль: рок, поп, електронна музика.
В конкурсі Mrs. Global International pageant 2019 дуже велике значення мало інтернет-голосування, адже це означало підтримку рішення журі звичайними людьми. І тільки ті жінки, за кого справді проголосувало багато людей мали реальні шанси на перемогу… А наша Анастасія Мікусевич набрала аж 1119 голосів. По інтернет голосуванню у неї вийшло 4 місце з 26 гарних жінок з різних країн.


Як за короткий час Насті вдалось зібрати таку велику підтримку? Все дуже просто. Анастасія - скрипалька світового рівня, крім постійних концертів з більшістю зірок України, вона встигла побувати на гастролях в Німеччині, Франції, Польщі, Швеції, Швейцарії, Чехії, ОАЕ, Туреччині, Саудівській Аравії, Філіпінах, Китаї, Грузії, Молдові.
І звісно ж, що у такої привітної жінки всюди залишились друзі і знайомі. Один її друг, наприклад, поширив пост з закликом підтримати на конкурсі Mrs. Global International pageant 2019 представницю України в групі "Українці в Італії", і багато наших земляків радо відгукнулися на цей пост лайками та репостами. Також вся команда Mrs. Ukraine World Open і Ірина Зайцева активно підтримували Настю голосами.

як взяти участь в міжнародному конкурсі краси. Mrs. Ukraine World Open
      - Більш за все мене підтримував мій чоловік. Він був зі мною поруч, підбадьорював мене та допомогав у підготовці. – ділиться Настя.
На конкурсі у Філіпінах дуже насичена програма, і багато різних завдань, які має виконати кожна учасниця, за все вони отримують бали. В кінці бали сумуються - так і визначається переможниця. Національний директор Mrs. Ukraine Open International Ірина Зайцева попередила про всі можливі завдання і конкурси, щоб наша представниця могла гарно підготуватись, і всіляко сприяла їй в цьому.
     - Усі завдання посилі і цікаві. Для мене найскладніше - говорити перед публікою, завжди кажу, що мені набагато легше зіграти на скрипці - це моя стихія, в ній я себе почуваю комфортніше та можу розкритись. – каже Анастасія Мікусевич.
Після конкурсу Mrs. Global International pageant 2019 всі друзі і знайомі вітали Настю, адже це не пересічна подія – саме представниця України та Mrs. Ukraine Open World перемогла у такому престижному конкурсі, і саме вона наступного року буде нагороджувати короною переможницю 2020 року. Настю також запрошено бути суддею конкурсу.

как попасть на международный конкурс красоты. Mrs. Ukraine World Open

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK