Головна » Новини » ХТО ТАКА ПЕРША-ВІЦЕ МІСІС МАРИНА МАЗАНКО. І чим вона підкорила серця журі на міжнародному конкурсі краси! Знайомтесь ближче!

ХТО ТАКА ПЕРША-ВІЦЕ МІСІС МАРИНА МАЗАНКО. І чим вона підкорила серця журі на міжнародному конкурсі краси! Знайомтесь ближче!

ХТО ТАКА ПЕРША-ВІЦЕ МІСІС МАРИНА МАЗАНКО. І чим вона підкорила серця журі на міжнародному конкурсі краси! Знайомтесь ближче!

Як ми вже згадували раніше на міжнародних конкурсах краси виділено окремою категорією жінок після 45 років, раніше ця категорія традиційно називалась Grandma, але оскільки на заході жінки все пізніше виходять заміж і народжують власних дітей, згодом категорію для жінок після 45 років переіменували в Classic, саме так вона називалась і на конкурсі краси Mrs. Global International 

Треба зауважити, що конкурс краси для жінок 45+ це конкурс краси не лише гарно збережених фігур і краси зовнішньої, хоча і це дуже велика заслуга жінки. А в першу чергу це оцінка громадської діяльності жінки, її соціальної спрямованості, і що вона планує робити далі коли отримає почесний титул Mrs. Global International Classic 2021. І мусимо похвалитись саме в цьому нашій Марині Мазанко не було рівних серед інших учасниць на міжнародному конкурсі краси. Жодна з красунь не веде такої активної громадської діяльності. 

перемога українки на міжнародному конкурсі краси

Марина Мазанко реалізувала себе як успішна жінка в сім'ї та громадському житті. Марина -депутат Миколаївської міської ради. У неї 2 дочки Катерина Добрінова (27 років) і Ліза Мазанко (7 років). У старшої дочки Каті є  донечка Діана, їй також сім років. Катерина у всьому підтримує маму, вона допомагає у всіх її соціальних проектах як волонтер та керівник громадського об'єднання та дитячого клубу "Доброта".  Навіть, саме сім'я Катерини, допомогла своїй мамі з оплатою авіаквитків на Дубаї, щоб Марина могла взяти участь в конкурсі Mrs. Global International, це був такий подарунок на ювілей 45 років.

Сукні в яких Марина Мазанко виступала на конкурсі Mrs. Global International 2021 були виготовлені її подругами, або нею особисто.  Марина захоплюється дизайном ексцентричного одягу, мріє про власну торгову марку і має багато друзів серед дизайнерів, фотографів та митців, разом з якими організовує різні цікаві заходи в Миколаєві. Нерідко ці заходи спрямовані на підтримку волонтерських та соціальних проектів. Наприклад, разом з відомою у Миколаєві волонтеркою Оленою Бондаренко та фотографом Альоною Оніщенко оганізовували фотосесію та благодійну виставку для привертання уваги до долі сироти Каті Кандибарової, яка народила трійню, і цих дітей хотіли відібрати від мами через незадовільні побутові умови. Всі виручені кошти від продажу фото були витрачені на закупівлю ліжечок, колясок для немовлят, одягу і продуктів. Конкурс Краси Місіс Відкритий Світ Україна також долучився до цієї акції Марини, відправивши діткам вишиванки, які ми даруємо дітям в рамках акції "Подаруй вишиванку", кожен бажаючий може також  долучитись до нашої акції.

конкурс краси без купальників

До речі, разом із собою Марина взяла з у Дубай улюблену "щасливу" вишиванку, що власноруч вишила для неї бісером її подруга Марина Примак, та яка неабияк вразила конкурсанток з США, бо вони ніколи не бачили такої рукотворної вишуканої краси!

Але найбільш відповідальна була підготовка виходу у сукні, що відображала б національний дух та гордість нашої країни.

Творчий пошук зайняв неабиякий час.. Разом з українською дизайнеркою Наталією Швець вони декілька разів змінювали концепцію вбрання. Все було гарно, але якось не до душі… Бо ж як відобразити у сукні найкращі риси нашого народу? Його чемність, шляхетність, жагу до свободи та волі, мудрість та політ?

Як відобразити тисячирічну історію нашої країни і її сучасність? Як вшанувати 30-річчя Незалежності, що з такою любов'ю та надією на майбутнє відсвяткували українці?

Як передати віру в найкраще та високі моральні цінності нашого народу, що передаються з роду в рід?

Марина знала напевно, що сукня має бути біла, бо це є колір чистоти, світла, та прагнення до миру, який так потрібен і нашій країні, і світу, але ж яку саме обрати?

Відповідь прийшла дизайнерці Наталлі уві сні! Вона побачила образ птиці, що літає високо в небі, перетворюючись на стародавню княжну "сестру Либідь", потім відгукнулась у образі  Великої княгині Ольги, а потім засяяла яскравим золотим тризубом, символом власти, доблесті та сили.

Так народилась ця дивовижна сукня, розшита золотими нитками та прикрашена стародавніми рунами, цей крилатий, "окрилений" образ жінки - чарівної птиці, берегині, мудрої правительниці та доброї захисниці.

Завершується образ невеличким головним убором, стилізованою прикрасою, що також нагадує птицю, яка обіймає крилами світ. Це наша творча фантазія, що не має меж, зв'язок з іншими людьми, та любов до Бога. 

 національний костюм на міжнародному конкурсі краси

Так, сукня була неперевершена і отримала найвищу кількість балів від жюрі, але вразити інших учасниць, викликати їх здивування і прихильність вдалося Марині саме через її соціальний проект для дітей з села Галаганівка "Кожен важливий, кожен особливий", що вона організувала разом з відомим миколаївським волонтером, що допомагає сільським дітям, Андрієм Давидюком та своїми друзями, дочкою Катериною та іншими волонтерами,що долучилися до челленджу. 

Вони разом провели для сільських дівчат свято добра і краси "Польові Квіточки", де кожна дівчинка могла приміряти на себе роль моделі та відчути себе справжньою принцесою з казкового світу! Особлива подяка Володимиру Литвинову, який відобразив цю подію у своєму фільмі, то Марина змогла презентувати нашу країну, нашіх людей, їх небайдужість та свою соціальну діяльність на високому міжнародному рівні!

королева красоты

Адже Марина вважає, що найкращі інвестиції у краще майбутнє своєї країни - то інвестування свого часу, свого досвіду, свого "тепла" дітям, і особливо тим, хто цього потребує!

То ж вона на ділить дітей на своїх та чужих, намагаючись приділяти увагу як дітям з міста, та і діткам з далеких сіл Миколаївської області, намагаючись розширити їх світогляд показати нові можливості у житті. 

Тож ви тільки уявіть, що значило для сільської малечи приїхати в місто на екскурсію до театру, та ще й побачити виставку зі світлинами, де "головні герої" - вони самі! Чи познайомиться з дівчатками з юнацької збірної з синхронного плавання їхнього віку, але вже досвідченими спортсменами!

Її мета була показати, що діти з міста мають більше шансів до всебічного розвитку, так як в містах є багато гуртків, спортивних секцій, а діти з бідних сімей в селах значно рідше можуть потрапити хоч на якийсь гурток, навіть платний, не те що на гуртки, які фінансуються державним коштом. Така проблема значно менше виражена на Заході, а от учасниці з країн Африки та Азії поділились, що у них може бути та сама ситуація,  там це теж велика проблемаМеньш ніж за рік було проведено багато різних заходів і до Дня захисту дітей, і для дітей с особливими потребами.

навіщо робити конкурси краси

Навіть інклюзивний показ мод простонеба разом с МА "Мірада" та ГО "Усмішка дитини"!

Але ж є ще "підопічні" з Ради ветеранів, наразі йде підготовка до "Зустрічі трьох поколінь", та навіть у планах конкурс талантів та краси.

Наразі це все не знаходило державної підтримки в фінансовому плані, і все що зроблено, було зроблено особистими коштами сім'ї Марини, а також волонтерів, друзів, яких вона об'єднує. 

І це ще не все.  У планах добитися, щоб вдалося організувати безкоштовний автобус, який буде возити дітей з області в Миколаїв на розвиваючі гуртки і секції, допомога дівчатками зі збірної з синхронного плавання у підготовці до змагань та можливої фінансової підтримки спортсменів; щоб у дітей з дому творчості була красива та безпечна сцена для виступів, а в Миколаєві був сучасний виставковий зал.

конкурс краси 2021

Тож іноді, щоб тебе почули, помітили, треба встати на сходинку вище..і не мовчати. Не бути байдужим. Говорити вголос, навіть якщо треба, говорити англійською мовою.

 

З її слів привернути увагу до дітей з глубинки на державному рівні, було її основною метою участі в міжнародному конкурсі краси Mrs. Global International, адже про тебе починають говорити ЗМІ, і так тобі легше знайти соратників, які теж хочуть допомогти зробити наш край кращим. І повірте тут не лише про збір коштів. Допомогти може кожен бажаючий, який хоче зроби свій край кращим і готовий виділити просто трохи часу. Королева краси Марина Мазанко не стидається одягнути рукавиці, взяти граблі і збирати сміття на пляжах Миколаєва і наводячи лад у місті з своїми друзями-волонтерами. Адже Марина вірить, що любов до себе починається з любові до рідного краю, до людей, з твого доброго імені та добрих справ!

Тому ми дуже просимо всім бажаючим долучатися до челенджів добра і краси Marina Mazanko на сторінці в фесбук і приєднуватися зробити своє місто кращим.

Ми дуже сподіваємось що перемога у нашому конкурсі краси для жінок після 25 років, і перемога в міжнародному конкурсі краси Mrs. Global International 2021 в номінації для жінок після 45 років, принесе Марині здійснення її мрій та багато нових друзів і однодумців!

Якщо ви така ж ініціативна, розумна, красива та відкрита серцем жінка після 25 років, запрошуємо вас заповнювати анкету учаниці і брати участь в конкурсі краси Місіс Відкритий Світ Україна, світ має знати більше про достойних українок.

	я королева красоты

 

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK