Головна » Новини » ДОНЕСЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ БУЛО НАШИМ ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ НА КОНКУРСІ Mrs. Europe 2019. З чим ми успішно справились. Дякуємо за допомогу кращим зірковим викладачам.

ДОНЕСЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ БУЛО НАШИМ ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ НА КОНКУРСІ Mrs. Europe 2019. З чим ми успішно справились. Дякуємо за допомогу кращим зірковим викладачам.

Під час конкурсу краси Мrs. Europe 2019 , що проходив у м. Лас-Пальмас-Гран-де-Канарія , на Канарських островах, представниця України лікар зі Львова Наталія Похмурська вразила суддів як цільна особистість, яка поєднує в собі багато важливих якостей одночасно, в результаті чого отримала почесний титул Mrs. Personality 2019 (Місіс особистіть 2019). Це і не дивно, адже Наталя і гарна жінка, і кохана дружина, і багатодітна мама 3 хлопчиків, і успішна бізнес леді, і навчається в аспірантурі для здобуття звання кандидата наук, і волонтер.

Всі ми гарні жінки, всі матері, але щоб бути виділеною серед багатьох прекрасних і успішних жінок саме як особистість, треба перш за все багато попрацювати. Треба і одночасно бути досить комунікабельною і спілкуватись з усіма учасницями, з іншого боку, мати свій внутрішній стержень, і не прогинатися в незручних ситуаціях.

Наталя Похмурська, показала Україну з кращої сторони на конкурсі краси Mrs. Europe 2019

«Під час підготовки до конкурсу, ми разом з моїм національним директором конкурсу Mrs. Ukraine World Open, яка має унікальне право для представлення України на різних престижних конкурсах краси в світі, зосередились саме на популяризації національної ідеї і української культури. А також приверненні уваги до того, що в Україні триває війна і продовжують гинути кращі сини України», - говорить Наталя Похмурська.

Велику увагу привернуло відео Наталі на конференції Gender Violence, присвяченій проблемі насилля над жінками. Адже вперше не просто констатувався факт, що насилля це проблема, а й запропоноване таке рішення виходу з неї, як самооборона. У зйомках брали участь професійні актори театру ім. Марії Заньковецької Мар'яна Фехтель і Роман Гавриш, щодо постановок ми мали змогу консультуватися з Ronin Traynor, майстер-вчитель Британської академії сценічного бою, якого визнано одним з 7 найкращих викладачів по сценічному бою в світі (це викладач голлівудського рівня). За багатоплановість зйомок дякуємо за допомогу ресторану Деліс, спортивному клубу "Локомотив".

 

Так як Наталя була волонтером під час подій на сході України, то для конкурсу талантів була обрана пісня «Коли б я мала крила орлині» , що є символом жінок героїв АТО, які пішли за своїми чоловіками в найнебезпечніші місця і стали волонтерами або військовослужбовцями. Обробку цієї народної пісні робила для Наталі Герасименко Оксана Василівна — українська бандуристка, педагог і композитор, заслужений діяч мистецтв України (2008), член Національної спілки композиторів України, доцент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.

Так як конкурс краси - це захід , де багато красивих і стильних жінок з усієї Європи, то гардероб мав бути і стильним і привертати увагу. Тож ми обрали костюми та сукні відомих українських дизайнерів і у більшості щоденних костюмів були присутні елементи культури та традицій України. А для одного з головних змагань - конкурсу національного костюма - було обрано автентичний 120 річний український костюм, такого плану речі в Європі коштують більше 1 тис. Євро. А прапор України супроводжував Наталю на більшості заходів.

Велика подяка за допомогу: Стеценко Мар’яні, Ірині Христишин (Гойрі) , Оксані Полонець, "Модним штучкам", Delilah jewelry, "Фелічіті", Оресту Філіну, Халупник Вероніці, Дашковичу Михайлу, Духу Ігору Григоровичу, Петлюху Тарасу Богдановичу, клубу "Lider Lviv".

Конкурс краси для мамочок показав, що українки завжди красиві, навіть з 3 дітьми. Яскравий приклад Наталя Похмурська.

В будь-якому випадку, як дружини героя АТО, патріотки своєї батьківщини і волонтерки, за бажанням Наталі Похмурської, головною метою її виступу в Європі, було привернення уваги до того, що Україна - це окрема держава, окрема культура, окрема нація, і що зараз у нас є велика проблема - війна з Росією на сході України. Так, саме війна з окупацією, а не громадянська війна, як були переконані багато учасниць. І ця мета проходить червоною ниткою в усіх її костюмах, фото, виступах.

А Ірина Зайцева, як національний директор конкурсу Mrs. Ukraine World Open, лише усіляко підтримувала і допомагала в реалізації такої важливої мети.

«Так, всі люди є гарні і більшість з них добрі і позитивно настроєні стосовно України. Але .... Можливо ви не знаєте, але багато людей в Європі дезінформовані, або володіють не вірною інформацією щодо України. Ми унікальні, ми різні і про це треба говорити і говорити багато. Не можна згоджуватись з усім що ти чуєш. Треба чітко тримати свою лінію. Пропаганда і виокремлення нашої національної автентичності – було нашою головна метою на конкурсі Mrs. Europe 2019 р.

А потрапила я на конкурс завдяки тому, що в листопаді 2018 року, я заповнила анкету на національний конкурс краси Mrs. Ukraine world open, яку можете заповнити і ви перейшовши за цим посиланням» https://mrsukraineopen.com/podati-anketu-na-uchast-v-konkursi.html

Лише наш конкурс має ексклюзивне право на прекдставлення України на кращих конкурсах краси світу.

 

Наші партнери

Home
Телефон оргкомітета:
+38 (099) 219-49-73
+38 (097) 865-27-37


FACEBOOK